HİZMETLERİMİZ

Atış Poligonumuzdan Dört Şekilde Hizmet Alabilirsiniz;

 

1. Tabanca ve Mermi Poligona Ait: Bu seçenekte hem tabanca hemde merminizi poligonumuzdan kullanabilirsiniz. Tabanca ve atış yolu kullanımı için herhangi bir ücret ödemezsiniz. Ödeyeceğiniz ücret mermi başına 4,00 TL'dir. (Poligon Club Üyelerine 3,00 TL)

 

2. Tabanca Size, Mermi Poligona Ait: Bu seçenekte atış yolu kullanımı için herhangi bir ücret ödemezsiniz. Ödeyeceğiniz ücret yine mermi başına 4,00 TL'dir. (Poligon Club Üyelerine 3,00 TL)

 

3. Tabanca ve Mermi Müşteriye Ait: Bu seçenek için, sadece Atış Yolu kullanımı için ücret ödersiniz.. 100 atışa kadar Yol kullanım ücreti kişi başı 30,00 TL'dir. 100 atıştan sonra atış başı 1,00 TL'dir. (Poligon Club Üyelerine de aynı tarife uygulanır.)

 

4. Tabanca Bakım Hizmeti: Tabanca bakımınızı Poligonumuzda sadece 25,00 TL'ye yaptırabilirsiniz. (Poligon Club Üyelerine ücretsiz.)

 

 

 

S.S.S. (Sık Sorulan Sorular)

Nasıl Poligon Clup Üyesi Olurum?

Poligonumuzu ziyaret edip, Poligon Club kaydınızı yaptırabilir, hemen avantajlardan faydalanmaya başlayabilirsiniz. Poligon Club kaydı üyeliği 1 Yıl için sadece 250,00 TL'dir.

 

Poligon Clup Üyelik Avantajları Nelerdir?

Poligon Club üyesi olduğunuzda, 1 Yıl boyunca atış hizmetlerimizden indirimli olarak faydalanabilir, yanınızda gelen misafirlerinize de indirimli fiyatlardan atış yapma imkanı sağlayabilirsiniz. Ayrıca kendinize ait tabancanız varsa, tabanca bakım hizmetini de ücretsiz olarak alabilirsiniz. Kafeterya içecek hizmetlerimizden de ücretsiz yararlanabilirsiniz.

 

Temel Atış Eğitimi İçin herhangi bir ücret öder miyim?

Hayır ödemezsiniz. Hangi şekilde hizmet alırsanız alın, temel atış eğitimi ücretsizdir.

 

Temel Atış Eğitimi neleri kapsar?

Temel Atış Eğitiminde, tabancayı doğru tutuş, nişan alma, emniyetli kullanım gibi temel konularda eğitim verilmektedir.

 

Atış Eğitimi kim tarafından veriliyor?

Atış Eğitimi, Poligonumuzda görev yapan deneyimli Atış Eğitmenleri tarafından verilmektedir.

 

Tabancamın bakımını kim yapıyor?

Poligonumuzda görevli olan, Emniyet Genel Müdürlüğü tarafından yapılan sınavda başarılı olmuş ve sertifika almaya hak kazanmış Silah Tamir ve Bakım ustaları tarafından yapılmaktadır.

 

Poligona Girmek İçin Bir Yaş Sınırı Var mı?

Evet vardır. Poligon yaş sınırı 18'dir. Ancak 18 yaşından küçüklerde, yanlarında reşit bir refakatçi ile hizmetlerimizden faydalanabilirler.

 

Poligon Hangi Gün ve Saatlerde Hizmete Açık?

Poligonumuz haftanın 7 günü, 09.00 - 19.00 saatleri arasında hizmet vermektedir.

 

Telif Hakkı © 2010 Poligon Spor Eğitim Atıcılık – Konya Atış Poligonu, Tabanca Atış Poligonu, Silah Atış Poligonu. Bütün Hakları Saklıdır.       Tasarım & Kodlama : Vizyoner